Литий диск Zorat BK967 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Фото 5 | від 7 050 до 8 620 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat BK967 5
Характеристики
Zorat BK967 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK967 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW Mercedes (BK967) R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (BP) 100099 | 7 349 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK967 R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 BP | 7 574 грн. |
ZW BK967 8,5x19/5x112 D66,6 ET35 BP | 7 203 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK967 (R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) BP | 8 251 грн. |
Диски ZW BK967 8,5x19 5x112 ET35 DIA66,6 (BP) | 7 050 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі