Монітор MSI G27C5 E2 27 " чорний
Фото 12 |
MSI G27C5 E2 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G27C5 E2 27 " чорний
Усі ціни 16 →MSI 27" G27C5 E2 Black G27C5 E2 | 6 799 грн. |
Mонітор ігровий 27" MSI G27C5 E2 | 6 799 грн. |
Монітор MSI G27C5 E2 | 6 799 грн. |
Монитор 27" CURVED G27C5 E2 MSI | 6 394 грн. |
MSI Optix G27C5 E2 | 6 590 грн. |
ще 11 пропозицій