Монітор MSI Optix G32CQ4 32 " чорний
Відео 11Фото 5 |
MSI Optix G32CQ4 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Optix G32CQ4 32 " чорний
Усі ціни 7 →MSI Optix G32CQ4Тип игровой монитор Диагональ 32 " Дисплей Изогнутый экран Радиус кривизны 1500 Тип матрицы *VA Покрытие экрана глянцевое (... щеантибликовое) Разрешение 2560x1440 (16:9) Размер пикселя 0.27 мм Время отклика (GtG) 4 мс Частота смены кадров 165 Гц Частота развертки (верт.) 48 – 165 Гц Частота развертки (гор.) 71 – 243 кГц Угол обзора по вертикали 178 ° Угол обзора по горизонтали 178 ° Яркость 250 кд/м² Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 13 799 грн. |
MSI G32CQ4 OPTIX G32CQ4 | 12 699 грн. |
Монітор MSI Optix 31,5" G32CQ4 | 15 211 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI Optix 31,5" G32CQ4 | 14 840 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI Optix 31,5" G32CQ4 | 15 211 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI Optix 31,5" G32CQ4 | 15 582 грн. Під замовлення Див. умови |
Монітор MSI Optix G32CQ4 | 14 619 грн. | Продавець: ХЄХ |
Серія MSI OptixПорівняти в таблиці →
від 10 719 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 15 390 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, NVIDIA G-Sync, HDR
від 5 590 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 16 423 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, NVIDIA G-Sync, HDR
від 8 099 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 4 865 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 6 409 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 5 099 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
від 5 487 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 6 786 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 10 477 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 4 999 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 5 770 грн.
ігровий, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 8 384 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 1 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync
від 21 200 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-переключатель, NVIDIA G-Sync, HDR
від 19 799 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 13 026 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 14 499 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
від 5 566 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
АксесуариВсі аксесуари для MSI Optix G32CQ4 →
Відеоогляди
MSI Optix G32CQ4 Curved Gaming Monitor Review In Tamil | BYOS
28 липня 20221 846 переглядів
MSI G32CQ4 E2 Monitor unboxing | TheInfomediaGuy
4 листопада 2023768 переглядів
MSI Optix G32CQ4 Unboxing - Curved 1440P Gaming Monitor Under $300!
4 листопада 20224 736 переглядів
31.5 MSI OPTIX G32CQ4 WQHD VA 165HZ 1MS GAMING MONİTÖR ALDIM!
20 січня 202118 255 переглядів
MSI Optix G32CQ4 E2 QHD 1500R Curvature 16:9 Aspect Ratio Non-Glare Review
22 жовтня 20232 938 переглядів
MSI Optix G32CQ4 32" 165Hz 2K Monitor Unboxing | No Comment
27 лютого 202227 189 переглядів
MSI Optix G32CQ4 QHD
8 лютого 202280 438 переглядів
MSI Optix G32CQ4 QHD
8 лютого 20228 886 переглядів
Gaming in Style: MSI Optix G32CQ4 E2 Curved Gaming Monitor Review
8 листопада 20234 545 переглядів
Unboxing Curved Gaming Monitor MSI G32CQ4 E2
26 липня 202315 018 переглядів
MSI New G32CQ4 Gaming Monitor | It's Big , It's Curved , It's Fast
8 липня 20207 382 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 12 299 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 14 080 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 11 670 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 11 699 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 14 340 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 10 949 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 14 720 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 12 699 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 13 599 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 11 690 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 9 836 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 11 869 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland