Каструля Pepper Graphene PR-2229
Фото 7 |
Pepper Graphene PR-2229 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Graphene PR-2229
Усі ціни 11 →Кастрюля Pepper Графен 2,1 л (PR-2229) PR-2229 | 1 043 грн. |
Каструля Pepper Графен 2,1 л (PR-2229) PR-2229 | 1 117 грн. |
Кастрюля Pepper ''Графен'' PR-2229, 2.1л 124186 | 1 068 грн. |
PEPPER PR-2229 | 1 371 грн. |
Pepper Каструля Pepper Графен 2,1 л (PR-2229) PR-2229 | 1 117 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Graphene PR-2229
Ціни на Pepper Graphene PR-2229 |
---|---|---|---|---|
Pepper Graphene PR-2229 | від 1 043 грн. | 12 пропозицій | ||
Pepper Graphene PR-2230 | від 1 114 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Graphene PR-2231 | від 1 556 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →