Каструля Pepper Graphene PR-2231
Фото 7 |
Pepper Graphene PR-2231 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Graphene PR-2231
Усі ціни 11 →Кастрюля Pepper Графен 5,5 л (PR-2231) PR-2231 | 1 556 грн. |
Каструля Pepper Графен 5,5 л (PR-2231) PR-2231 | 1 744 грн. |
Pepper Графен 28х12 см 5,5 л (PR-2231) Графен28х12см5,5л(PR-2231) | 2 009 грн. |
PEPPER PR-2231 | 2 110 грн. |
Pepper Каструля Pepper Графен 5,5 л (PR-2231) PR-2231 | 1 744 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Graphene PR-2231
Ціни на Pepper Graphene PR-2231 |
---|---|---|---|---|
Pepper Graphene PR-2229 | від 1 043 грн. | 12 пропозицій | ||
Pepper Graphene PR-2230 | від 1 114 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Graphene PR-2231 | від 1 556 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →