Каструля Pepper Graphene PR-2230
Фото 7 |
Pepper Graphene PR-2230 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Graphene PR-2230
Усі ціни 14 →Каструля Pepper Графен 24х10 см 3.5 л (PR-2230) | 1 114 грн. |
Кастрюля Pepper Графен 24х10 см 3.5 л (PR-2230) | 1 114 грн. |
Кастрюля Pepper Графен 3,5 л (PR-2230) PR-2230 | 1 271 грн. |
Каструля Pepper Графен 3,5 л (PR-2230) PR-2230 | 1 387 грн. |
Кастрюля Pepper ''Графен'' PR-2230, 3.5л 124188 | 1 327 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Graphene PR-2230
Ціни на Pepper Graphene PR-2230 |
---|---|---|---|---|
Pepper Graphene PR-2229 | від 1 042 грн. | 12 пропозицій | ||
Pepper Graphene PR-2230 | від 1 114 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Graphene PR-2231 | від 1 556 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →