Витяжка Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED білий
Фото 11 |
Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED білий
Perfelli Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED 5902767156219 | 5 999 грн. |
Витяжка Perfelli BI 5532 A 1000 WH Led | 5 999 грн. |
Витяжка Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED | 5 399 грн. |
Витяжка повно вбудована біла шириною 55см на кухню Perfelli BI 5532 A 1000 | 5 819 грн. |
Модификації Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED
Ціни на Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BI 5532 A 1000 WH LED білий | від 5 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Perfelli BI 5532 A 1000 I LED нержавіюча сталь | від 5 230 грн. | 6 пропозицій | ||
Perfelli BI 5532 A 1000 BL LED чорний | від 5 399 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →