Витяжка Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip білий
Фото 6 |
Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip білий |
|
Елегантна і високопродуктивна повністювбудовувана побутова кухонна витяжка c периметральним всмоктуванням, електронним сенсорним управлінням, функцією таймера і комплектним пультом дистанційного керування. Обладнана надійним італійським електродвигуном з ефективним відцентровим вентилятором, що забезпечує вражаюче високу продуктивність всмоктування (до 1250 м³/год). Вбудовується в нижню частину шафи над варильною поверхнею на відстані не менше 650 мм від газових і не менше 550 мм від індукційних і звичайних електричних плит, залишаючи видимою тільки горизонтальну робочу поверхню і кнопки управління зі світлодіодною індикацією.
Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для обслуговування приміщень великої площі (25-30 м²) або кухонних зон квартир-студій. Ширина витяжки Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip дорівнює 60 см, тому вона чудово підійде для використання зі стандартним кухонним обладнанням. Видима горизонтальна поверхня пристрою виготовлена з естетично досконалого білого загартованого скла, яке легко очищається від забруднень за допомогою засобів побутової хімії. Просте і зручне сенсорне управління не тільки дозволяє вибирати будь-яку з трьох швидкостей, але і програмувати тривалість їх роботи по таймеру. Здатна працювати в режимі рециркуляції повітря (з вугільним фільтром).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip білий
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip | 17 599 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip | 17 599 грн. |
Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip | 17 599 грн. |
Вытяжка Perfelli Bisp 6973 A 1250 W Led Strip | 17 600 грн. |
PERFELLI BISP 6973 A 1250 W LED Strip | 16 899 грн. |
Модификації Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip
Ціни на Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip |
---|---|---|---|---|
Perfelli BISP 6973 A 1250 IV LED Strip бежевий | від 15 875 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BISP 6973 A 1250 W LED Strip білий | від 15 875 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BISP 6973 A 1250 GF LED Strip графіт | від 15 875 грн. | 24 пропозиції | ||
Perfelli BISP 6973 A 1250 BL LED Strip чорний | від 15 585 грн. | 23 пропозиції |