Витяжка Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip білий
Фото 8 |
Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip білий
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip | 18 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip | 18 999 грн. |
Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip | 18 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Bisp 9973 A 1250 W Led Strip | 19 000 грн. |
PERFELLI BISP 9973 A 1250 W LED Strip | 17 777 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip
Ціни на Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip |
---|---|---|---|---|
Perfelli BISP 9973 A 1250 IV LED Strip бежевий | від 17 777 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BISP 9973 A 1250 W LED Strip білий | від 17 777 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BISP 9973 A 1250 BL LED Strip чорний | від 17 777 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →