ДБЖ Powercom CUB-1000E 1000 ВА (10700291)
Фото 4 |
Powercom CUB-1000E 1000 ВА 850 ВА1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom CUB-1000E 1000 ВА
Усі ціни 22 →Powercom Powercom CUB-1000E, 550 Вт, 8хEURO Schuko, USB | 4 254 грн. |
Джерело безперебійного живлення CUB-1000E, 550 Вт, 8хEURO Schuko, USB | 4 037 грн. |
Powercom CUB-1000E | 4 254 грн. |
Джерело безперебійного живлення Powercom CUB-1000E (10700291) | 4 254 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Powercom CUB-1000E
Ціни на Powercom CUB-1000E |
---|---|---|---|---|
Powercom CUB-850E 850 ВА | від 3 788 грн. | 18 пропозицій | ||
Powercom CUB-1000E 1000 ВА | від 3 973 грн. | 22 пропозиції |