Умивальник REA Floria 510 REA-U0027 510 мм
Фото 6 |
REA Floria 510 REA-U0027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Floria 510 REA-U0027 510 мм
Усі ціни 7 →Умивальник накладний Rea Floria 51 см білий / золото REA-U0027 | 6 057 грн. |
Умивальник накладний REA U0027 FLORIA 510x410x140мм прямокутний золотий re | 6 301 грн. |
Умивальник (раковина) REA FLORIA GOLD / WHITE накладний REA-U0027 | 6 301 грн. |
Умывальник Rea Floria gold/white накладной REA-U0027 | 6 301 грн. |
Умивальник (раковина) REA FLORIA GOLD / WHITE накладний (REA-U0027) | 6 301 грн. |
Умивальник накладний REA U0027 FLORIA 510x410x140мм прямокутний золотий re | 6 301 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →