Умивальник REA Goya 600 REA-U8901 600 мм
Фото 15 |
REA Goya 600 REA-U8901 |
|
Глибина чаші 90 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Goya 600 REA-U8901 600 мм
Усі ціни 15 →Умивальник накладний Rea Goya 60 см REA-U8901 | 7 568 грн. |
Умивальник підвісний REA GOYA 600x370x140мм білий прямокутний REA-U8901 | 7 568 грн. |
Rea умивальник Rea Goya 60x37 білий (REA-U8901) | 7 568 грн. |
Умивальник (раковина) REA GOYA 60 см накладний - підвісний REA-U8901 | 7 568 грн. |
Умывальник Rea Goya 60x37 белый (REA-U8901) keramis-9911 | 9 460 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації REA Goya 600 REA-U8901
Ціни на REA Goya 600 REA-U8901 |
---|---|---|---|---|
REA Goya 500 500 мм | від 6 442 грн. | 7 пропозицій | ||
REA Goya 600 REA-U8901 600 мм | від 7 568 грн. | 15 пропозицій | ||
REA Goya 700 REA-U8902 700 мм | від 8 694 грн. | 13 пропозицій | ||
REA Goya 1000 REA-U8903 1000 мм | від 11 299 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →