Ківш RiNGEL Zira RG-41006-20
Фото 6 |
RiNGEL Zira RG-41006-20 |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-41006-20
Усі ціни 14 →Ківш Ringel Zira з кришкою 20см/2.2л (RG-41006-20) | 935 грн. |
Ковш Ringel Zira с крышкой 20см/2.2л (RG-41006-20) | 935 грн. |
Ковш RINGEL Zira с крышкой 20 см (2.2л) (RG-41006-20) RG-41006-20 | 870 грн. |
Ківш Ringel Zira з кришкою 2.2 л (RG-41006-20) RG-41006-20 | 929 грн. |
RINGEL Zira (RG-41006-20) | 790 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації RiNGEL Zira RG-41006-20
Ціни на RiNGEL Zira RG-41006-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-41006-16 | від 584 грн. | 10 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-41006-18 | від 638 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-41006-20 | від 684 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →