Каструля RiNGEL Koriander RG-2107-20
Фото 4 |
RiNGEL Koriander RG-2107-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Koriander RG-2107-20
Усі ціни 18 →Каструля Ringel Koriander 20 см 2.4 л (RG-2107-20) | 1 089 грн. |
Кастрюля Ringel Koriander 20 см 2.4 л (RG-2107-20) | 1 089 грн. |
Кастрюля RINGEL Koriander алюм 20 см с крышкой 2.4 л (RG-2107-20) RG-2107- | 941 грн. |
Каструля Ringel Koriander 2.4 л (RG-2107-20) RG-2107-20 | 860 грн. |
Ringel Koriander (RG-2107-20) | 890 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RiNGEL Koriander RG-2107-20
Ціни на RiNGEL Koriander RG-2107-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Koriander RG-2107-16 | від 549 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-2107-18 | від 542 грн. | 18 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-2107-20 | від 691 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-2107-24 | від 799 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →