Набір посуду RiNGEL Leipzig RG-6004 (6533637)
Фото 5 |
RiNGEL Leipzig RG-6004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Leipzig RG-6004
Усі ціни 7 →Набір посуду Ringel Leipzig 6 предметів (RG-6004) | 1 199 грн. |
Набір посуду Ringel Leipzig Набір 6 пр.1.15л ковш+ каструля(1.9л+ 3.6л) (R | 1 189 грн. |
Набір посуду Ringel Leipzig RG-6004 | 1 299 грн. |
Набір посуду Ringel Leipzig RG-6004 (6шт) | 2 157 грн. |
Набір посуду Ringel Leipzig 6 предметів (RG-6004) | 1 429 грн. |
Набір посуду Ringel Leipzig Набір 6 пр.1.15л ковш+ каструля(1.9л+ 3.6л) (R | 1 427 грн. |
Набір посуду Ringel Leipzig із 6 предметів (RG-6004) | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →