Ківш RiNGEL Meyer RG-4008-16
Фото 3 |
RiNGEL Meyer RG-4008-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-4008-16
Усі ціни 18 →Ківш з кришкою Ringel Meyer, 16 см, 1,6 л (RG-4008-16) | 565 грн. |
Ківш Ringel Meyer з кришкою 16 см, 1.6 л (RG-4008-16) | 742 грн. |
Ковш Ringel Meyer с крышкой 16 см, 1.6 л (RG-4008-16) | 742 грн. |
Ковш Ringel Meyer 1,8 л RG-4008-16 | 780 грн. |
Ковш RINGEL Meyer Ковш 16 см (1.6 л) с крышкой (RG-4008-16) RG-4008-16 | 780 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →