Ківш RiNGEL Zira RG-41006-16
Фото 6 |
RiNGEL Zira RG-41006-16 |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-41006-16
Усі ціни 9 →Ківш Ringel Zira з кришкою 16см/1.2л (RG-41006-16) | 762 грн. |
Ковш Ringel Zira с крышкой 16см/1.2л (RG-41006-16) | 762 грн. |
Ковш RINGEL Zira с крышкой 16 см (1.2л) (RG-41006-16) RG-41006-16 | 737 грн. |
Ringel Zira 16 см 1.2 л (RG-41006-16) Zira16см1.2л(RG-41006-16) | 759 грн. |
Ringel RG-41006-16 | 661 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації RiNGEL Zira RG-41006-16
Ціни на RiNGEL Zira RG-41006-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-41006-16 | від 584 грн. | 10 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-41006-18 | від 638 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-41006-20 | від 684 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →