Каструля RiNGEL Koriander RG-2107-24 (6821520)
Фото 5 |
RiNGEL Koriander RG-2107-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Koriander RG-2107-24
Усі ціни 21 →RINGEL KORIANDER RG-2107-24 | 1 120 грн. |
Каструля Ringel Koriander 24 см 4.5 л (RG-2107-24) | 1 366 грн. |
Кастрюля Ringel Koriander 24 см 4.5 л (RG-2107-24) | 1 366 грн. |
RINGEL KORIANDER RG-2107-24 | 1 114 грн. |
Кастрюля RINGEL Koriander алюм 20 см с крышкой 4.5 л (RG-2107-24) RG-2107- | 1 092 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Koriander RG-2107-24
Ціни на RiNGEL Koriander RG-2107-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Koriander RG-2107-16 | від 549 грн. | 18 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-2107-18 | від 542 грн. | 17 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-2107-20 | від 691 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Koriander RG-2107-24 | від 799 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →