Каструля RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1/OL (6885899)
Фото 5 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1/OL 2.5 л4.2 л |
|
Внутрішня частина каструлі покрита антипригарним покриттям Mega Stone, яке має підвищену стійкість до впливу високих температур, а також до утворення механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1/OL
Усі ціни 8 →Кастрюля ringel Zitrone Olive (4.2 л) 24 см (rg-2108-24/1/ol) | 1 695 грн. |
Кастрюля RINGEL Zitrone Olive 24x12 см (4.2л) с крышкой (RG-2108-24/1/OL) | 1 601 грн. |
Ringel RG-2108-24/1/OL | 2 250 грн. |
Каструля RINGEL Zitrone Olive 24x12 см (4.2л) з кришкою (RG-2108-24/1/OL) | 1 839 грн. |
Кастрюля RINGEL ZITRONE OLIVE (4.2 л) 24 см (RG-2108-24/1/OL) | 1 600 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1/OL
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1/OL |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-20/OL | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1/OL | від 1 336 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →