ДБЖ RITAR E-RTM1200 ELF-L 1200 ВА (7858)
RITAR E-RTM1200 ELF-L 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR E-RTM1200 ELF-L 1200 ВА
Усі ціни 38 →ИБП RITAR E-RTM1200 ELF-L (7858) | 4 650 грн. |
ИБП RITAR E-RTM1200 ELF-L | 4 350 грн. |
Ritar Ritar E-RTM1200 720W ELF-L (E-RTM1200L) E-RTM1200L/07858 | 4 650 грн. |
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1200L ELF-L 720W (E-RTM1200/078 | 3 753 грн. |
Ritar E-RTM1200 (720W) ELF-L (E-RTM1200L) | 4 794 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR E-RTM1200 ELF-L
Ціни на RITAR E-RTM1200 ELF-L |
---|---|---|---|---|
RITAR E-RTM1000 ELF-L 1000 ВА | від 3 320 грн. | 29 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1200 ELF-L 1200 ВА | від 3 519 грн. | 38 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1500 ELF-L 1500 ВА | від 4 269 грн. | 19 пропозицій |