Вудилище Salmo Blaster Spin 20 2406-270
Salmo Blaster Spin 20 2406-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Spin 20 2406-270
Усі ціни 8 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Spin 20 2.7 м 5-20 г (2406-270) | 651 грн. |
Вудлище спінінгове Salmo Blaster SPIN 20 2.70 (2406-270) | 651 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Spin 20 2.7m 5-20g (2406-270) | 651 грн. |
Спінінг Salmo Blaster SPIN 20 2.70 (2406-270) | 868 грн. |
Вудилище спінінгове Salmo Blaster SPIN 20 5-20/2.70 (103364) 2406-270 | 651 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →