Вудилище Salmo Blaster Tele Set 2109-240SET
Salmo Blaster Tele Set 2109-240SET |
|
Безінерційна котушка з волосінню в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Tele Set 2109-240SET
Спінінг-комплект Salmo Blaster Tele Set 2.4 (2109-240SET) | 1 050 грн. |
Спінінг-комплект Salmo Blaster TELE SET 2.4 (2109-240SET) | 1 050 грн. |
Комплект Salmo Blaster Tele Set 2.4m 10-30g (2109-240SET) | 1 050 грн. |
Вудилище спінінг.+ котушка (комплект) Salmo Blaster TELE SET 2.40 (118421) | 1 050 грн. |
Спінінг-комплект Salmo Blaster Tele Set 240 (2109-240SET) | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →