Вудилище Salmo Blaster Spin 60 2408-240 (2408-240)
Salmo Blaster Spin 60 2408-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Spin 60 2408-240
Усі ціни 8 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Spin 60 Вудлище спінінгове 2.40 (2408-240 | 672 грн. |
Вудлище спінінгове Salmo Blaster SPIN 60 2.40 (2408-240) | 672 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Spin 60 2.4m 15-60g (2408-240) | 672 грн. |
Спінінг Salmo Blaster SPIN 60 2.40 15-60г (2408-240) | 896 грн. |
Вудилище спінінгове Salmo Blaster SPIN 60 15-60/2.40 (103369) 2408-240 | 672 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →