Вудилище Salmo Blaster Spin 60 2408-210 (2408-210)
Salmo Blaster Spin 60 2408-210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Spin 60 2408-210
Усі ціни 9 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Spin 60 Вудлище спінінгове 2.10 (2408-210 | 588 грн. |
Вудлище спінінгове Salmo Blaster SPIN 60 2.10 (2408-210) | 588 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Spin 60 2.1m 15-60g (2408-210) | 588 грн. |
Спінінг Salmo Blaster SPIN 60 2.10 15-60г (2408-210) | 784 грн. |
Вудилище спиннинговое Salmo Blaster SPIN 60 15-60 / 2.10 (2408-210) | 784 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →