Кухонний ніж SAMURA Damascus SD-0031
Відео 1Фото 3 |
SAMURA Damascus SD-0031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Damascus SD-0031
Усі ціни 9 →Ніж кухонний стековий Samura Damascus 125 мм (SD-0031) | 2 099 грн. |
Ніж для стейка Samura Damascus SD-0031 | 2 099 грн. |
Нож кухонный Samura Damascus стейковый 125 мм (SD-0031) SD-0031 | 2 099 грн. |
Ніж кухонний стейковий 120 мм Samura Damascus (SD-0031) | 2 099 грн. |
Ніж для стейку Samura Damascus SD-0031 | 2 099 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →