Кухонний ніж SAMURA 67 SD67-0045
Фото 7 |
SAMURA 67 SD67-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA 67 SD67-0045
Усі ціни 12 →Ніж кухонний для нарізки Samura 67 Damascus 195 мм (SD67-0045М) | 2 949 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 195 мм Samura 67 Damascus (SD67-0045M) SD6 | 2 949 грн. |
Ніж кухонний для тонкої нарізки 195 мм Samura 67 Damascus (SD67-0045M) | 2 949 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 195 мм Samura 67 Damascus (SD67-0045M) SD6 | 2 949 грн. |
Ніж для тонкої нарізки Samura 67 Damascus (SD67-0045) | 2 949 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →