Кухонний ніж SAMURA Sultan Pro Stonewash SUP-0086B
SAMURA Sultan Pro Stonewash SUP-0086B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Sultan Pro Stonewash SUP-0086B
Усі ціни 9 →Кухонный разделочный нож 161 мм Samura Sultan Pro Stonewash (SUP-0086B) SU | 839 грн. |
Ніж обробний Samura Sultan Pro Stonewash (SUP-0086B) | 839 грн. |
Кухонный разделочный нож 161 мм Samura Sultan Pro Stonewash (SUP-0086B) SU | 839 грн. |
Кухонний обробний ніж 161 мм Samura Sultan Pro Stonewash (SUP-0086B) | 839 грн. |
Кухонний обробний ніж Samura Sultan Pro Stonewash 161 мм (SUP-0086B) | 950 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →