Кухонний ніж SAMURA Super 5 SP5-0043
Відео 1Фото 6 |
SAMURA Super 5 SP5-0043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Super 5 SP5-0043
Усі ціни 11 →Ніж кухонний овочевий Накири Samura "Super 5" 171 мм (SP5-0043) | 4 399 грн. |
Нож кухонный овощной Накири 171 мм Samura Super 5 (SP5-0043) SP5-0043 | 4 399 грн. |
Ніж кухонний овочевий Накірі 171 мм Samura Super 5 (SP5-0043) | 4 399 грн. |
Нож кухонный овощной Накири 171 мм Samura Super 5 (SP5-0043) SP5-0043 | 4 399 грн. |
Ніж кухонний топірець Samura SP5-0043 | 4 399 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →