Кухонний топірець SAMURA MO-V SM-0040
Відео 1Фото 9 |
SAMURA MO-V SM-0040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V SM-0040
Усі ціни 7 →Кухонный топорик для мяса 180 мм Samura Mo-V (SM-0040) SM-0040 | 1 999 грн. |
Кухонный топорик Samura Mo-V для мяса 180 мм (SM-0040) SM-0040 | 1 999 грн. |
Ніж-сокира Samura MO-V (SM-0040) | 1 999 грн. |
Кухонный топорик SAMURA MO-V SM-0040 | 1 939 грн. |
Кухонний ніж-сокира Samura Mo-V 18 см (SM-0040) | 2 158 грн. |
Ніж-сокира Samura MO-V (SM-0040) | 2 399 грн. |
Ніж кухонний Samura Mo-V топірець для м'яса 180 мм (SM-0040) | 2 130 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →