Овочечистка SAMURA Skinner SVP-01J
Фото 6 |
SAMURA Skinner SVP-01J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Skinner SVP-01J
Усі ціни 6 →Овощечистка с зубчатым лезвием Samura Skinner (SVP-01J) SVP-01J | 319 грн. |
Овочечистка Samura Skinner (SVP-01J) | 319 грн. |
Овощечистка с зубчатым лезвием Samura Skinner (SVP-01J) SVP-01J | 319 грн. |
Овочечистка Samura Skinner із зубчастим лезом 12 см (SVP-01J) | 343 грн. |
Овочечистка Samura Skinner (SVP-01) | 319 грн. |
Овочечистка із зубчастим лезом Samura Skinner (SVP-01J) | 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →