Кухонний ніж SAMURA Reptile SRP-0045
Фото 4 |
SAMURA Reptile SRP-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Reptile SRP-0045
Усі ціни 12 →Ніж кухонний для нарізки слайсер Samura Reptile 274 мм (SRP-0045) | 3 899 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 274 мм Samura Reptile (SRP-0045) SRP-0045 | 3 899 грн. |
Ніж для тонкої нарізки Samura Reptile (SRP-0045) | 3 899 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 274 мм Samura Reptile (SRP-0045) SRP-0045 | 3 899 грн. |
Ніж кухонний Samura Reptile (SRP-0045) | 3 899 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →