Кухонний ніж SAMURA Okinawa Stonewash SO-0111B
SAMURA Okinawa Stonewash SO-0111B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Okinawa Stonewash SO-0111B
Усі ціни 10 →Нож кухонный Янагиба 270 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0111B) SO-0111B | 2 799 грн. |
Ніж для риби Янагіба Samura Okinawa Stonewash (SO-0111B) | 2 799 грн. |
Нож кухонный Янагиба 270 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0111B) SO-0111B | 2 799 грн. |
Кухонний ніж SAMURA Okinawa SO-0111B | 2 779 грн. |
Ніж кухонний 270 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0111B) | 2 799 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →