Кухонний ніж SAMURA Butcher SBU-0047
Фото 3 |
SAMURA Butcher SBU-0047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Butcher SBU-0047
Усі ціни 9 →Ніж кухонний для тонкої нарізки Samura Butcher 223 мм (SBU-0047) | 609 грн. |
Нож кухонный Samura Butcher для нарезки 223 мм (SBU-0047) SBU-0047 | 609 грн. |
Ніж для тонкої нарізки Samura Butcher (SBU-0047) | 609 грн. |
Нож кухонный Samura Butcher для нарезки 223 мм (SBU-0047) SBU-0047 | 609 грн. |
Ніж кухонний Samura Butcher для нарізки 223 мм (SBU-0047) | 609 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →