Кухонний ніж SAMURA SPE-01BE
SAMURA SPE-01BE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA SPE-01BE
Усі ціни 7 →Нож для устриц 73 мм Samura бежевый (SPE-01BE) SPE-01BE | 849 грн. |
Ніж для устриць 73 мм Samura бежевий (SPE-01BE) | 849 грн. |
Нож для устриц 73 мм Samura бежевый (SPE-01BE) SPE-01BE | 849 грн. |
Ніж для устриць Samura SPE-01BE | 849 грн. |
Ніж для устриць Samura 73 мм бежевый (SPE-01BE) | 975 грн. |
Ніж для устриць Samura SPE-01BE | 1 019 грн. |
Ніж для устриць 73 мм Samura бежевий (SPE-01BE) | 849 грн. |
Модификації SAMURA SPE-01BE
Ціни на SAMURA SPE-01BE |
---|---|---|---|---|
SAMURA SPE-01BE | від 849 грн. | 7 пропозицій | ||
SAMURA SPE-01C | від 849 грн. | 7 пропозицій | ||
SAMURA SPE-01B | від 849 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →