Кухонний ніж SAMURA MO-V SM-0045
Фото 8 |
SAMURA MO-V SM-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V SM-0045
Усі ціни 13 →Ніж кухонний Samura Mo-V слайсер 230 мм (SM-0045) | 1 699 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки, 230 мм, Samura "Mo-V" (SM-0045) | 1 599 грн. |
Кухонный нож слайсер 230 мм Samura Mo-V (SM-0045) SM-0045 | 1 799 грн. |
Ніж для тонкої нарізки Samura Mo-V SM-0045 | 1 799 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 230 мм Samura MO-V (SM-0045) SM-0045 | 1 799 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →