Кухонний ніж SAMURA MO-V Stonewash SM-0087B
Фото 7 |
SAMURA MO-V Stonewash SM-0087B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0087B
Усі ціни 12 →Ніж Samura Mo-V Stonewash Гранд шеф 240 мм (SM-0087B) | 2 399 грн. |
Нож кухонный Шеф 240 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0087B) SM-0087B | 2 499 грн. |
Ніж кухонний Samura Mo-V Stonewash SM-0087B | 2 499 грн. |
Нож кухонный Шеф 240 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0087B) SM-0087B | 2 499 грн. |
Ніж кухонний Шеф, 240 мм, Samura "MO-V Stonewash" (SM-0087B) | 2 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →