Кухонний ніж SAMURA Meteora SMT-0045
Фото 10 |
SAMURA Meteora SMT-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Meteora SMT-0045
Усі ціни 10 →Ніж для тонкої нарізки Samura Meteora SMT-0045 | 3 099 грн. |
Кухонный нож Samura Meteora для нарезки 206 мм (SMT-0045) SMT-0045 | 3 099 грн. |
Ніж кухонний Samura METEORA SMT-0045/Y | 3 099 грн. |
Кухонний ніж Samura Meteora для нарізування 206 мм (SMT-0045) | 2 944 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →