Кухонний ніж SAMURA MO-V Stonewash SM-0071B
SAMURA MO-V Stonewash SM-0071B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0071B
Усі ціни 10 →Ніж Samura Mo-V Stonewash для томатів 120 мм (SM-0071B) | 1 499 грн. |
Нож кухонный для томатов 120 мм Samura Mo-V Stonewash (SM-0071B) SM-0071B | 1 549 грн. |
Ніж кухонний Samura MO-V Stonewash SM-0071B | 1 549 грн. |
Нож кухонный для томатов 120 мм Samura Mo-V Stonewash (SM-0071B) SM-0071B | 1 549 грн. |
Ніж кухонний для томатів, 120 мм, Samura "MO-V Stonewash" (SM-0071B) | 1 549 грн. |
ще 5 пропозицій
Цветовые модификации:
- SM-0071 металлик
- SM-0071B черный
РекомендуємоПорівняти в таблиці →