Кухонний ніж SAMURA Kaiju SKJ-0023
Відео 7Фото 17 |
SAMURA Kaiju SKJ-0023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Kaiju SKJ-0023
Усі ціни 21 →Ніж кухонний універсальний Samura KAIJU 150 мм (SKJ-0023) | 1 399 грн. |
Нож кухонный универсальный 150 мм Samura KAIJU (SKJ-0023) SKJ-0023 | 1 399 грн. |
Ніж кухонний універсальний Samura Kaiju (SKJ-0023B) | 1 499 грн. |
Нож кухонный универсальный 150 мм Samura Kaiju (SKJ-0023) SKJ-0023 | 1 399 грн. |
Ніж кухонний універсальний 150 мм Samura KAIJU SKJ-0023 | 1 399 грн. |
ще 16 пропозицій
Ножем задоволена Зручний ніж та лезо довго залишається гострим Немає Таня Зайченко: користуюся SAMURA Kaiju SKJ-0023 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →