Кухонний топірець SAMURA MO-V Stonewash SM-0040B
Фото 6 |
SAMURA MO-V Stonewash SM-0040B |
|
Клинок із нержавіючої молібден-ванадієвої сталі AUS-8.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0040B
Усі ціни 8 →Сокирка Samura Mo-V Stonewash SM-0040B | 2 349 грн. |
Топорик кухонный для мяса 180 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0040B) SM-0040B | 2 349 грн. |
Сокира кухонна для м'яса 180 мм, Samura "MO-V Stonewash" (SM-0040B) | 2 349 грн. |
Сокирка кухонна для м'яса 180 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0040B) | 2 232 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →