Кухонний ніж SAMURA MO-V SM-0064
Фото 3 |
SAMURA MO-V SM-0064 |
|
Рукоять з нитяної склотканини G-10. Лезо з молібден-ванадієвої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V SM-0064
Усі ціни 11 →Кухонный нож для мяса 155 мм Samura Mo-V (SM-0064) SM-0064 | 1 749 грн. |
Кухонный нож для мяса 155 мм Samura Mo-V (SM-0064) SM-0064 | 1 749 грн. |
Ніж мясника Samura Mo-V (SM-0064) | 1 749 грн. |
Кухонний ніж для м'яса 155 мм Samura Mo-V (SM-0064) | 1 749 грн. |
Ніж м'ясника Samura Mo-V (SM-0064) | 1 749 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →