Кухонний ніж SAMURA Okinawa Stonewash SO-0129B
SAMURA Okinawa Stonewash SO-0129B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Okinawa Stonewash SO-0129B
Усі ціни 8 →Нож кухонный Деба 170 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0129B) SO-0129B | 2 699 грн. |
Ніж кухонний Деба 170 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0129B) | 2 699 грн. |
Нож кухонный Деба 170 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0129B) SO-0129B | 2 699 грн. |
Ніж Деба для обробки риби Samura Okinawa SO-0129B | 2 699 грн. |
Ніж кухонний Деба 170 мм Samura Okinawa Stonewash (SO-0129B) | 2 564 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →