Кухонний ніж SAMURA MO-V SM-0093
Відео 1Фото 9 |
SAMURA MO-V SM-0093 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V SM-0093
Усі ціни 13 →Ніж кухонний Сантоку Samura Mo-V 138 мм (SM-0093) | 1 849 грн. |
Нож кухонный Сантоку 138 мм Samura Mo-V (SM-0093) SM-0093 | 1 849 грн. |
Ніж Сантоку Samura Mo-V SM-0093 | 1 849 грн. |
Нож кухонный Сантоку с желобчатой линией лезвия 138 мм Samura Mo-V (SM-009 | 1 849 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 138 мм Samura Mo-V (SM-0093) | 1 849 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа SAMURA MO-V SM-0093:
- Загальна довжина — 25.5 см
- Вага — 106 г
- SM-0093/K металік
- SM-0093B/K чорний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →