Кухонний ніж SAMURA MO-V Stonewash SM-0010B
Фото 4 |
SAMURA MO-V Stonewash SM-0010B |
|
Клинок із нержавіючої молібден-ванадієвої сталі AUS-8.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0010B
Усі ціни 12 →Ніж Samura Mo-V Stonewash овочевий 90 мм (SM-0010B) | 1 129 грн. |
Нож кухонный овощной 90 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0010B) SM-0010B | 1 129 грн. |
Ніж кухонний Samura Mo-V Stonewash SM-0010B | 1 129 грн. |
Нож кухонный овощной 90 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0010B) SM-0010B | 1 129 грн. |
Ніж кухонний овочевий, 90 мм, Samura "MO-V Stonewash" (SM-0010B) | 1 129 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →