Кухонний ніж SAMURA Golf SG-0045
Відео 1Фото 2 |
SAMURA Golf SG-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Golf SG-0045
Усі ціни 10 →Ніж кухонний для нарізки Samura Golf 251 мм (SG-0045) | 649 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 251 мм Samura Golf (SG-0045) SG-0045 | 759 грн. |
Ніж для тонкої нарізки Samura Golf SG-0045 | 759 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 251 мм Samura Golf (SG-0045) SG-0045 | 759 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки, 251 мм, Samura "Golf" (SG-0045) SG-0045 | 736 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →