Кухонний ніж SAMURA Okinawa SO-0110
Відео 1Фото 2 |
SAMURA Okinawa SO-0110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Okinawa SO-0110
Усі ціни 12 →Ніж кухонний Янагиба Samura Okinawa 240 мм (SO-0110) | 2 279 грн. |
Нож кухонный Янагиба 240 мм Samura Okinawa (SO-0110) SO-0110 | 2 279 грн. |
Ніж для нарізки Samura Okinawa SO-0110 | 2 279 грн. |
Ніж для нарізки Samura Okinawa SO-0110 | 2 279 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →