Кухонний ніж SAMURA MO-V Stonewash SM-0045B
Фото 6 |
SAMURA MO-V Stonewash SM-0045B |
|
Клинок із нержавіючої молібден-ванадієвої сталі AUS-8.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V Stonewash SM-0045B
Усі ціни 12 →Ніж для нарізки Samura Mo-V Stonewash 230 мм (SM-0045B) | 2 399 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 230 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0045B) SM | 2 399 грн. |
Ніж кухонний Samura Mo-V Stonewash SM-0045B | 2 399 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 230 мм Samura MO-V Stonewash (SM-0045B) SM | 2 399 грн. |
Ніж кухонний для тонкої нарізки 230 мм Samura "MO-V Stonewash" (SM-0045B) | 2 399 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →