Кухонний топірець SAMURA Arny SNY-0040
Фото 9 |
SAMURA Arny SNY-0040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Arny SNY-0040
Усі ціни 16 →Азиатский Шеф нож 209 мм Samura Arny (SNY-0040BC) SNY-0040BC | 2 099 грн. |
Азіатський шеф ніж 209 мм Samura Arny (SNY-0040BC) | 2 099 грн. |
Азиатский шеф нож 209 мм Samura Arny (SNY-0040BC) SNY-0040BC | 2 099 грн. |
Ніж шеф Азіатський Samura Arny (SNY-0040) | 1 599 грн. |
Нож кухонный Шеф Samura Arny Asian 209 мм (SNY-0040) SNY-0040 | 1 551 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →