Кухонний ніж SAMURA Harakiri SHR-0023WO
Відео 1Фото 7 |
SAMURA Harakiri SHR-0023WO білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Harakiri SHR-0023WO
Усі ціни 7 →Универсальный кухонный нож Samura Harakiri 150 мм (SHR-0023WO) SHR-0023WO | 629 грн. |
Ніж кухонний універсальний Samura Harakiri SHR-0023WO | 629 грн. |
Нож кухонный универсальный 150 мм Samura Harakiri (SHR-0023WO) SHR-0023WO | 629 грн. |
Універсальний кухонний ніж Samura Harakiri 150 мм (SHR-0023WO) | 760 грн. |
Кухонний ніж універсальний Samura Harakiri Woodland 15 см (SHR-0023WO) | 769 грн. |
Ніж кухонний Samura Harakiri універсальний 150 мм (SHR-0023WO) | 713 грн. |
Універсальний ніж Samura Harakiri 150 мм (SHR-0023WO) | 629 грн. |
Відеоогляди
Модификації SAMURA Harakiri SHR-0023WO
Ціни на SAMURA Harakiri SHR-0023WO |
---|---|---|---|---|
SAMURA Harakiri SHR-0023WO | від 629 грн. | 9 пропозицій | ||
SAMURA Harakiri SHR-0023B | від 610 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →