Кухонний ніж SAMURA Harakiri SHR-0023B
Відео 1Фото 8 |
SAMURA Harakiri SHR-0023B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Harakiri SHR-0023B
Усі ціни 10 →Нож кухонный Samura универсальный 150 мм Black (SHR-0023B) SHR-0023B | 629 грн. |
Ніж універсальний Samura Harakiri SHR-0023B | 629 грн. |
Нож кухонный универсальный 150 мм Samura Harakiri (SHR-0023B) SHR-0023B | 629 грн. |
Ніж універсальний Samura Harakiri SHR-0023B | 629 грн. |
Нож кухонный универсальный, 150 мм, Samura "Harakiri" (SHR-0023B) SHR-0023 | 610 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SAMURA Harakiri SHR-0023B
Ціни на SAMURA Harakiri SHR-0023B |
---|---|---|---|---|
SAMURA Harakiri SHR-0023WO | від 629 грн. | 7 пропозицій | ||
SAMURA Harakiri SHR-0023B | від 629 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →